Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi

Ağstafa Regional Mədəniyyət İdarəsi

Region haqqında
Təhsil

Ağstafa


Təşkilatın adı

ünvan

Şöbənin müdiri:

iş və mob. telefonu

1

Ağstafa Rayon Təhsil Şöbəsi

Ağstafa şəhəri,

Heydər Əliyev prospekti.

Abbasov Kamran Yahya oğlu

225-28-26
050-300-42-62

Ağstafa rayonunun ümumtəhsil məktəbləri haqqında
M Ə L U M A T
 


Təhsil müəssisənin nömrəsi və adı

ünvan

Direktorun soyadı, adı və atasının adı

iş və mob. telefonu

1

Ağstafa şəhər Ə.Hüseynov adına 1№-li tam orta  məktəbi

Ağstafa şəhəri,

Heydər Əliyev prospekti, 18.

Xəlilova Sahilə Həsən. d-əvəzi

225-21-18
050-478-12-30

2

Ağstafa şəhər A. Abdullayev adına 2№-li tam orta məktəbi

Ş.Qurbanov küç.1

Tağıyeva Vəfa Rauf  qızı

225-11-85
055-627-73-27

3

Ağstafa şəhər Ş. Şükürova adına 3№-li  tam orta məktəbi

Aşıq Ələsgər küç. 65

Musayeva Sahibə Sabir qız; d-əvəzi

225-21-78
055-436-90-64

4

Texniki-humanitar təmayüllü lisey

R.Əsədov küç.1

Nağıyev Nağı Aşıq oğlu

225-20-21
050-364-38-80

5

Vurğun qəsəbə H. Əzizov adına tam orta məktəbi

Vurgun qəsəbəsi

Şıxıyev Tahir Rafiq oğlu

225-07-29
070-310-52-54

6

Həsənsu kənd A. Mustafayeva adına  tam orta  məktəbi

Həsənsu kəndi

Rəhimova Mətanət Ələkbər qızı

225-76-02
050-585-07-19

7

Köçəsgər kənd H. Əlizadə adına 1№-li tam orta  məktəbi

Köçəsgər kəndi

Musayeva Gülnarə Malik. D-əvəzi

226-53-85
050-553-80-23

8

Köçəsgər kənd A. Ələkbərov adına 2№-li tam orta  məktəbi

Köçəsgər kəndi

Süleymanova Şəfəq Əkbər qızı

(d-əvəzi)

226-52-63
 

9

Eynallı kənd X. ismayılov adına  tam orta  məktəbi

Eynallı kəndi

Paşayev Mövsüm Həsən oğlu

050-524-15-44

10

Göycəli kənd N. Həmzəyev adına tam orta  məktəbi

Göycəli kəndi

Aşurova Brilyant Fərhad qızı

225-51-52
051-547-87-66

11

Tatlı kənd F. Nağıyev adına tam orta  məktəbi

Tatlı kəndi

Həsənov Təyyar Mirzə oğlu

226-74-58
050-643-86-50

12

Yenigün kənd E. Mustafayev adına tam orta  məktəbi

Yenigün kəndi

Rəsulova Vüsalə Cahangir qızı

225-32-34
051-547-80-51

13

Aşağı Kəsəmən kənd Ş. Abadov adına  tam orta  məktəbi

Aşağı Kəsəmən kəndi

Məmmədova  Mətanət Cahangir qızı

226-61-48
055-795-19-48

14

Poylu kənd S. Məmmədov adına  tam orta  məktəbi

Poylu kəndi

Həsənova Xatirə Həsən qızı

6-31-74
050-670-34-10

15

Pirili kənd M. Əhmədov adına  tam orta  məktəbi

Pirili kəndi

Nəsibova Səfurə Yolçu qızı

051-896-05-41

16

Muğanlı kənd F. Kərimov adına  tam orta  məktəbi

Muğanlı kəndi

Əfəndiyev Mustafa İsə oğlu

227-92-93
051-948-53-66

17

Dağ Kəsəmən kənd 1№-li tam orta  məktəbi.

Dağ Kəsəmən kəndi

Nəbiyev Mahir ibrahimxəlil oğlu

225-02-10
055-604-44-12

18

Dağ Kəsəmən kənd i. Salıfov adına 2№-li tam orta  məktəbi.

Dağ Kəsəmən kəndi

Abdullayeva Təranə Ənvər qızı

225-02-11
050-726-93-80

19

Aşağı Göycəli kənd Ə. Həmidoğlu adına tam orta  məktəbi

Aşağı Göycəli kəndi

Ələkbərova Flora Cahangir qızı  

225-71-49
055-691-04-47

20

Soyuqbulaq qəsəbə M. Omarov adına  tam orta  məktəbi

Soyuqbulaq qəsəbəsi

Osmanov Rasim Köçvəli oğlu

050-557-65-91

21

Qırılı kənd S. Əliyev adına tam orta  məktəbi

Qırılı kəndi

ismayılova Gültəkin Qəzənfər qızı

226-20-14
050-382-54-86

22

Qıraq Kəsəmən kənd X. Mirzəyev adına tam orta  məktəbi

Qıraq Kəsəmən kəndi 

Hüseyinov Oruc Görüş. D-əvəzi

226-84-50
070-507-51-09

23

Poylu qəsəbə tam orta  məktəbi

Poylu qəsəbəsi

Rzaquliyeva Sədaqət Rza qızı

226-45-20
050-643-49-26

24

Saloğlu qəsəbə A. Namazov adına tam orta  məktəbi

Saloğlu qəsəbəsi

Kərimov Güloğlan Xəlifə oğlu

225-61-94
050-369-59-06

25

Böyük Kəsik kənd tam orta  məktəb

Böyük Kəsik kəndi

 imanova Nazan Kamaləddin qızı

050-723-51-40

26

Sadıqlı kənd M. Məmmədov adına  tam orta  məktəbi

Sadıqlı kəndi

Heydərov Rəcəb Eldar oğlu

050-508-45-22

27

Düzqışlaq kənd A. Nəsibov adına  tam orta  məktəbi

Düzqışlaq kəndi

Bayramov Valeh Meydan oğlu

226-12-51
070-672-41-99
055-782-66-68

28

Qarayazı qəsəbə N. Mustafayev adına  məktəb  

Qarayazı qəsəbəsi

Məmmədov Fəramiz Şamil oğlu

228-02-01
050-462-25-61

29

Köçvəlili kənd R. Alıcanov adına  tam orta  məktəbi

Köçvəlili kəndi

İsayev İlham Məhəmməd. D-əvəzi

051-756-74-41

30

Kolxəlfəli kənd R. Əkbərov adına  tam orta  məktəbi

Kolxəlfəli kəndi

ibrahimova Arifə Hambıl qızı

050-585-32-40

31

Xılxına kənd K. Hüseynov adına tam orta  məktəbi

Xılxına kəndi

Əmrahov Elçin Ağaverdi d-əvəzi

055-390-45-40

32

Qaçaq Kərəm kənd i. Həsənov adına tam orta  məktəbi

Qaçaq Kərəm kəndi

Mansırova Rahilə Abuzər qızı

225-27-18
050-547-45-27

33

Zəlimxan kənd A. Asimoğlu adına  tam orta  məktəbi

Zəlimxan kəndi

Cəfərov Qalib Bəhmən oğlu

050-508-60-94

34

Köhnəqışlaq kənd Ə. Qasımov adına  tam orta  məktəbi

Köhnəqışlaq kəndi

Ələsgərova Mahirə Bəhmən qızı

228-03-62
050-627-38-97

35

Qarahəsənli kənd B. Məmmədov adına ümumi orta  məktəbi

Qarahəsənli kəndi

Hüseynov Nurəddin Hüseyn oğlu

050-640-30-88

36

Yaradullu kənd Y. ismayılov adına ümumi orta məktəbi

Yaradullu  kəndi

Novruzova ilahə Kamandar qızı  

055-364-87-82
051-841-78-54

37

Kolayır kənd  ibtidai məktəbi

Kolayır kəndi

Yusifova Nurayə Vaqif qızı

226-11-44

38

Həzi Aslanov  qəsəbə ibtidai məktəbi

Həzi Aslanov qəsəbəsi

Qaybalıyeva Zalxa Mədəd qızı

228-02-30
050-557-52-64

39

Ağgöl kənd  ibtidai məktəbi

Ağgöl kəndi

Abdülləzov Fazil Abdulləz oğlu

050-367-24-45