Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi

Ağstafa Regional Mədəniyyət İdarəsi

Region haqqında
Təhsil

Tovuz

Tovuz rayonudakı orta məktəblər, İnternat məktəbi, Peşə liseyi və Dövlət Social İqtisad kolleci haqqında
Tovuz rayonundakı məktəbəqədər uşaq müəssisələri haqqında

TOVUZ RAYONUNDAKI ORTA MƏKTƏBLƏR, İNTERNAT MƏKTƏBİ, PEŞƏ LİSEYİ VƏ DÖVLƏT SOSİAL İQTİSAD KOLLECİ HAQQINDA MƏLUMAT

 

Təhsil müəssisənin nömrəsi və adı Ünvanı Direktorun soyadı, adı və atasının adı iş və mobiltelefonu
  A.S.Puşkin adına Tovuz şəhər tam orta məktəbi AZ 6000   Tovuz şəhəri, M.Zeynalov küç. 23 Əmrahov Rəşid Əmrah oğlu Direktor əvəzi 022 315 31 28 055-230-32-38
2 Nəsrəddin Tusi adına Tovuz  şəhər tam orta məktəb-lisey AZ 6000 Tovuz şəhəri, Vaqif küç. 13 Məmmədov Valeh Hüseyn oğlu 022 315 38 57 050-328-19-38
3 M.Ələkbərov adına Tovuz şəhər tam orta məktəbi AZ 6000 Tovuz şəhəri, M.Hüseyn küç.2 Əliyev Namiq Knyaz oğlu 022 315 61 77 050-572-60-89
4 Adil Qasımov adına Tovuz şəhər tam orta məktəbi AZ  6000 Tovuz şəhəri,Nəsimi küç. 47 Alıyev Şəmil Musa oğlu 022 315 66 25 050-204-01-71  
5 Elxan Məmmədov adına Tovuz şəhər tam orta məktəbi AZ  6000 Tovuz şəhəri Z.Əliyeva küç.15 Tağıyev Ramiz Həsən oğlu 022 315 06 04 050-376-59-49
6 Məharət Məmmədov adına  Qovlar şəhər tam orta məktəbi AZ  6035  Qovlar şəhəri, Şəhriyar küçəsi Allahverdiyeva Fatimə 022 315 83 07 050-529-07-99  
7 Sovet Kazımov adına  Qovlar şəhər tam orta məktəbi AZ  6035  Qovlar şəhəri, N.Nərimanov prospekti Yusifova Rahilə Oruc qızı 022 315 83 10 050-643-10-26  
8 Qovlar şəhər 2 №-li tam orta  məktəbi AZ  6035   Qovlar şəhəri, Nizami küçəsi Tağıyeva Elmira Məcid qızı 022 315 81 76 055-201-90-83  
9 Qovlar şəhər 3 №-li tam orta  məktəbi AZ  6035   Qovlar şəhəri,  İ. Aliyev küçəsi Abdullayeva Ayna Qədir qızı 022 315 81 23 050-332-06-13
10 Qovlar şəhər qarışıq tipli internat  məktəbi AZ  6035   Qovlar şəhəri, Vağzal küçəsi Hümbətov Eldar Səlim oğlu 022 315 81 13 050-516-57-07
11 Yusif Sadıqov adına Bozalqanlı kənd tam orta   məktəbi AZ  6018   Bozalqanlı kəndi Quliyev Nüsrət İlyas oğlu 022 315 00 32 055-756-44-89
12 Mərdan Musayev adına Əlimərdanlı kənd tam orta  məktəbi AZ  6027  Əlimərdanlı kəndi Qurbanov Nizami Alı oğlu 022 319 54 47 050-665-44-64
13 Habil Cəfərov adına Hunanlar kənd tam orta   məktəbi AZ 6031 Hunanlar kəndi Qarayev Eldar Hüseynqulu oğlu 050-405-48-41
14 Fariz Hüseynov  adına Qaraxanlı kənd tam orta  məktəbi AZ  6030  Qaraxanlı kəndi Kərimov Nəriman İbrahim oğlu 022 316 18 99 050-670-10-66
15 Firudin Qasımov adına Xatınlı kənd tam orta  məktəbi AZ  6033  Xatınlı kəndi Quliyeva Amaliya 022 316 14 56 050-755-84-19  
16 Cavanşir Sadıqov  adına Qədirli kənd tam orta  məktəbi AZ  6034  Qədirli kəndi Quliyev Arif Yunis oğlu 022 316 12 47 055-743-24-53
17 Habil Ələkbərov adına Aşağı Mülkülü kənd tam orta  məktəbi AZ 6044   Aşağı Mülkülü kəndi Ələkbərov Zirəddin Əli oğlu 022 319 01 63 050-570-75-59
18 Rəfail İsmayılov adına Düz Cırdaxan kənd tam orta  məktəbi AZ 6024 Düz Cırdaxan kəndi Bayramova Laləzər 022 317 34 88 050-413-40-70
19 Elşad Tağıyev adına  Cəlilli kənd tam orta  məktəbi AZ  6024 Cəlilli kəndi Qasımov Abbasəli Haqverdi oğlu 022 317 34 78 050-682-39-97
20 Araz Hüseynov adına Aşağı Öysüzlü kənd tam orta  məktəbi AZ 6016 Aşağı Öysüzlü kəndi Həsənova Rahilə Həsən qızı 050-376-22-69
21 Məmmədqara Məmmədov adına Yuxarı Öysüzlü kənd tam orta  məktəbi AZ 6040 Yuxarı Öysüzlü kəndi Qasımov Fikrət Səfər oğlu 022 314 612 00 070-338-24-23
22 Müşfiq Əliyev adına Yuxarı Öysüzlü kənd tam orta  məktəbi AZ 6040 Yuxarı Öysüzlü kəndi Həsənov Cavanşir Həsənəli oğlu 022 314 63 00 050-566-88-81
23 Qasım Rzayev adına Hacallı kənd tam orta  məktəbi AZ  6026  Hacallı kəndi Rüstəmova Mehriban Fəxrəddin qızı 022 316 62 17 055-538-78-72
24 Habil Vəliyev adına Əlibəyli kənd tam orta  məktəbi AZ 6026  Əlibəyli kəndi Əmiraslanov Samir 070-977-61-11
25 Asif Sadıqov adına Vahidli kənd tam orta  məktəbi AZ  6038  Vahidli kəndi Abdullayeva Elmira Qara qızı 022 317 21 09 050-548-58-39
26 Naiq Yusifov adına Ağdam kənd tam orta  məktəbi AZ 6038 Ağdam kəndi Əyyubova Şahnaz Əliş qızı 022 317 22 12 055-539-71-42  
27 Dondar Quşçu kənd tam orta  məktəbi AZ  6022 Dondar Quşçu kəndi Vəliyeva Mətanət Əsgər qızı 022 314 43 20 051-928-47-18
28 İsmayıl Mürşüdov adına Aşağı Quşçu kənd tam orta  məktəbi AZ 6015 Aşağı Quşçu kəndi Abdıyev Əli Əziz oğlu 022 316 40 13 050-531-70-35
29 Aşağı Quşçu kənd 1№-li tam orta  məktəbi AZ 6015 Aşağı Quşçu kəndi Mürşüdov Elmira Söhrab qızı 022 316 44 13 051-952-55-66  
30 Düz Qırıqlı kənd 1№-li tam orta   məktəbi AZ  6025 Düz Qırıqlı kəndi Xasıyeva Xatirə Zakir qızı 022 316 83 34 051-905-85-96
31 Nağı Əmiraslanov adına Düz Qırıqlı kənd tam orta  məktəbi AZ   6025 Düz Qırıqlı kəndi Məmmədov Mehman Rəşid oğlu 022 316 83 93 055-501-77-56
32 Eyvaz Bayramov adına Əyyublu kənd tam orta  məktəbi AZ  6014 Əyyublu kəndi Qocayeva Afət 022 319 23 61 050-445-62-21
33 Sahib İskəndərov adına Əyyublu kənd tam orta  məktəbi AZ  6014 Əyyublu kəndi Məmmədov Nizami İsfəndiyər oğlu 022 319 23 64 050-682-66-13
34 Rövşən  Alıyev adına Əyyublu kənd tam orta  məktəbi AZ  6014 Əyyublu kəndi Kərimov Viktor  Əli oğlu 050-357-73-21
35 Əyyublu kənd 1№-li tam orta  məktəbi AZ  6014 Əyyublu kəndi Sadıqov Cəmşid Paşa oğlu 050-535-09-09
36 Nurəddin Sadıqov adına Alakol kənd tam orta  məktəbi AZ  6012  Alakol kəndi Qasımov Əli Qasım oğlu 022 317 51 38 050-502-93-94
37 Alakol kənd 1№-li tam orta  məktəbi AZ   6012  Alakol kəndi Binnətova şöhrət Rza qızı 022 317 54 09 051-401-58-59  
38 Akif Sadıqov adına İbrahimhacılı kənd tam orta  məktəbi AZ   6041 İbrahimhacılı kəndi Məmmədzadə Sinayə İmran qızı 050-596-17-35
39 Dilman Süleymanov adına Dönük Qırıqlı kənd tam orta  məktəbi AZ   6023  Dönük Qırıqlı kəndi Məmədova Raya Hüseyn qızı 050-393-60-21
40 Şah İsmayıl Xətai adına Köhnəqala kənd tam orta  məktəbi AZ  6041  Köhnəqala kəndi Həsənov Xanoğlan İsmayıl oğlu 050-591-34-64
41 Məşədilər kənd tam orta  məktəbi AZ 6032  Məşədilər kəndi Məmmədov Abbas Ələsgər oğlu 050-511-62-79
42 Araz Hüseynov adına Yanıqlı kənd tam orta  məktəbi AZ  6039 Yanıqlı kəndi Məmmədov Məzahir Əsəd oğlu 022 317 12 37 051-501-06-30
43 Yanıqlı kənd 2№-li tam orta  məktəbi AZ   6039 Yanıqlı kəndi Qurbanov Tariyel Abdulla oğlu 050-374-25-05
44 Əhmədli kənd tam orta  məktəbi AZ  6039  Yanıqlı kəndi Nağıyev Şahid İsgəndər oğlu 022 317 12 65 050-670-35-36
45 Əhmədabad kənd tam orta  məktəbi AZ  6039  Əhmədabad kəndi Kamalov Novruz Abdı oğlu 050-528-51-55
46 İsakənd kənd tam orta  məktəbi AZ 6037  İsakənd kəndi Əliyev Nazim Murad oğlu 055-472-02-24
47 Məzahir Quluyev adına Şamlıq kənd tam orta  məktəbi AZ  6037  Şamlıq kəndi Hüseynov Vidadi Sarı oğlu 055-432-08-80
48 Cavanşir Abdullayev adına Ağbaşlar kənd tam orta  məktəbi AZ  6037  Ağbaşlar kəndi Əsədov Məzahir Məhəmmədəli oğlu 070-346-40-84
49 Vaqif Kazımov adına Çobansıxnaq kənd tam orta  məktəbi AZ 6036  Sarıtala kəndi Yusibov Həsən 022 314 23 31 051-905-76-86  
50 Zabit Məmmədov adına Sarıtala kənd tam orta  məktəbi AZ 6036  Sarıtala kəndi Kazımov Qasım Avdı oğlu 022 314 22 15 070-283-20-19
51 Azaflı kənd tam orta  məktəbi AZ  6017 Azaflı kəndi Əsgərov Adil Hüseyn oğlu 022 317 84 30 050-630-92-06
52 Elşad Orucov adına Bayramlı kənd tam orta  məktəbi AZ  6017 Bayramlı kəndi Mustafayev Zülfüqar İbrahim oğlu 022 317 84 35 055-756-44-10
53 Zahir Yusifov adına Bayramlı kənd tam orta  məktəbi AZ  6017 Bayramlı kəndi Məmmədov Ramiz İmamverdi oğlu 022 317 84 49 055-566-24-04
54 Məstan Əliyev adına Əsrik Cırdaxan kənd tam orta  məktəbi AZ  6028 Əsrik Cırdaxan kəndi Əhmədov Fəxrəddin Nağı oğlu 022 317 44 68 051-541-07-77
55 Mehdi Hümbətov adına Ağbulaq kənd tam orta  məktəbi AZ  6028   Ağbulaq kəndi Zeynalov Nürəddin Hüseyn oğlu 050-547-16-49
56 Elman Süleymanov adına Kirən kənd tam orta  məktəbi AZ  6032 Kirən kəndi Xalıqverdiyev Arif Cəlal oğlu 050-646-36-64
57 Yusif Alıyev adına Hacıhəsənli kənd tam orta  məktəbi AZ  6032  Hacıhəsənli kəndi Əsgərov Aslan Şahniyar oğlu 050-390-71-22
58 Qalaboyun kənd tam orta  məktəbi AZ  6032  Qalaboyun kəndi Nağıyev Saat Mikayıl oğlu 050-660-58-73
59 Baqqallı kənd tam orta  məktəbi AZ   6032  Baqqallı kəndi Məmmədov Elqam Xanputa oğlu 050-520-78-90
60 X.Cəfərov adına Çatax kənd tam orta  məktəbi AZ  6020  Çatax kəndi Əmiraslanov Qəhrəman Tapdıq oğlu 050-504-53-30
61 Hacılar kənd tam orta  məktəbi AZ   6020  Hacılar kənd Bayramov Güloğlan Bəxtiyar oğlu 050-470-17-68
62 Gəray Nəsibov adına Böyük Qışlaq kənd tam orta  məktəbi AZ  6019  Böyük Qışlaq kəndi Məmmədov Ceyhun Hüseyn oğlu 022 317 02 24 050-518-24-09
63 Səfərli kənd tam orta  məktəbi AZ  6019  Səfərli kəndi Poladov Qəhrəman Behbud oğlu 050-632-34-53
64 Məstan Novruzov adına Çeşməli kənd tam orta  məktəbi AZ 6021 Çeşməli kəndi Qarayev Rauf İsə oğlu 022 314 50 34 050-499-04-90
65 Məlik Yusifov adına Məşədivəlilər kənd tam orta  məktəbi AZ   6021  Məşədivəlilər kəndi Məmmədov Əlixan Subat oğlu 050-484-62-14
66 Papaqçılar kənd tam orta  məktəbi AZ  6020  Papaqçılar kəndi Qarayev Nüsrəddin Həmzə oğlu 050-501-46-73
67 İmran Bayramov adına Aşağı Quşçu kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6015 Aşağı Quşçu kəndi Məmmədov Əhməd Hüseyn oğlu 022 316 44 10 050-546-17-90
68 Xanlar Cəfərov adına Qazıqulu kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6016  Qazıqulu kəndi Qasımova Rəna 022 315 35 95 050-511-05-03  
69 Ağacqala kənd ümumi orta  məktəbi AZ 6036  Ağacqala kəndi Həsənov Allahverdi Səlim oğlu 050-368-73-52
70 Şamlıq kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6037  Şamlıq kəndi Quliyev Asif Qiyas oğlu 050-381-86-32
71 Lazılar kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6037  Lazılar kəndi Sadıqov Nəsrəddin İsə oğlu 055-371-71-34
72 Sofular kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6032  Sofular kəndi Cəfərov Rəşid Məhəmmədəli oğlu 050-557-31-57
73 Qoşa kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6020 Qoşa kəndi Abdullayev Mədəd Rəşid oğlu 050-427-31-30
74 Muncuqlu  kənd ümumi orta  məktəbi AZ   6020   Muncuqlu  kəndi Məhərrəmov Akif Komsomol oğlu 050-450-19-10
75 Vaqif Rəhimov adına Pələkli kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6020    Pələkli kəndi Ayvazov Sabir Qəşəm oğlu 050-455-99-72
76 Şıxheybət kənd ümumi orta   məktəbi AZ   6020   Şıxheybət kəndi Bayramov Məhəmməd Abdulla oğlu 050-491-10-68
77 Şamlıq kənd ümumi orta  məktəbi  AZ   6019 Şamlıq kəndi Novruzova Ceyran İsaq qızı 050-559-21-55
78 Qayadibi  kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6029 Qayadibi  kəndi Səlimov Teymuraz Mədəd oğlu 050-724-48-24
79 Qaradaş  kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6029 Qaradaş  kəndi Kazımov İlham Vilayət oğlu 050-534-59-70
80 Göyəbaxan kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6019  Göyəbaxan kəndi Rəhimov Sadıq Qara oğlu 050-385-36-31
81 Qaralar kənd ümumi orta  məktəbi AZ   6029  Qaralar kəndi Rüstəmov Haqverdi Ağabəy oğlu 070-345-41-80
82 Qandallar kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6019   Qandallar kəndi Abbaszadə Coşqun İslam oğlu 050-510-82-38
83 Güvəndik  kənd ümumi orta  məktəbi AZ  6021   Güvəndik  kəndi Yusifov Eldar Cavad oğlu 050-685-29-47
84 Almalıtala kənd ibtidai  məktəbi AZ  6037   Almalıtala kəndi Əsədova Nazilə Cəfər qızı 050-504-83-45
85 Qonaqlı kənd ibtidai  məktəbi AZ  6029   Qonaqlı kəndi Abdullayeva Şəfayət İsrayıl qızı 050-564-99-43
86 Mollaayrım kənd ibtidai  məktəbi AZ  6032   Mollaayrım kəndi Bayramov Rəşid Salman oğlu 050-632-34-09
87 Uşaq Yaradıcılıq Mərkəzi AZ  6000  Tovuz şəhəri R.Məmmədov 7 Bağırova Sevinc Nəsib qızı 050-449-92-64
88 Texniki Yaradıcılıq Mərkəzi AZ  6018  Bozalqanlı kəndi Yusifov Elşən Zahid oğlu 050-367-87-92
89 Ekoloji Tərbiyə və Təcrübəçilik Mərkəzi AZ  6000 Tovuz şəhəri 20 Yanvar k.3 Ələkbərov Bəxtiyar Aslan oğlu 050-302-33-55
90 Şahmat Məktəbi AZ  6000 Tovuz şəhəri Ə.Cavad küç. 12 Hüseynova Leyla Ələddin qızı 055-244-55-45
91 Uşaq Gənclər İdman məktəbi AZ 6030 Bozalqanlı kəndi Nuriyev Hafiz Məhəmməd oğlu 055-763-24-10
92 Tovuz Peşə Liseyi Tovuz şəhəri, Heydər Əliyev prospekti Musayev Elcan Musa oğlu 055-300-43-44 022-315-70-23
93 Tovuz Dövlət Sosial-İqtisad kolleci Qovlar şəhəri, Şəhriyar küçəsi Qənbərov Rizvan İsmayıl oğlu 055-857-76-00

 

TOVUZ RAYON MƏKTƏBƏQƏDƏR UŞAQ MÜƏSSISƏLƏRI HAQQINDA
MƏLUMAT

S/S Müəssisənin adı Ünvanı Müdirin adı, soyadı, atasının adı İş telefonları
  Tovuz şəhər 1N-li körpələr evi-uşaq bağçası Tovuz şəhəri, Heydər Əliyev prospekti. Hacıyeva Məhəbbət Musa qızı 055-601-65-72
2 Tovuz şəhər 2N-li körpələr evi-uşaq bağçası Tovuz şəhəri, S. Məmmədov küç. Abbasova Vüsalə Firuddin qızı 055-683-00-55
3 Tovuz şəhər 3N-li körpələr evi-uşaq bağçası Tovuz şəhəri, H. Aslanov küç. Həsənov Elmira Abdulla qızı 050-493-60-25
4 “Qərənfil”şəhər körpələr evi-uşaq bağçası Tovuz şəhəri, Vaqif küç. Səfərova Sevda Dəmir qızı 050-460-02-20
5 Tovuz şəhər 5 N-li  körpələr evi-uşaq bağçası Tovuz şəhəri, Vaqif küç. Ələkbərova Rasimə Müzəffər qızı 050-461-06-40
6 Tovuz şəhər 6N-li  körpələr evi-uşaq bağçası Tovuz şəhəri, Vaqif küç. Babayeva Aygün Abdulla qızı 051-350-00-57
7 “Bənövşə” şəhər  körpələr evi-uşaq bağçası Tovuz şəhəri, Şəhriyar küç. İsmayılova Arzu Sarı qızı 050-379-59-84
8 “Lalə” şəhər  uşaq bağçası Tovuz şəhəri, M.Zeynalov 18 Hacıyeva Aybəniz Sabir qızı 050-341-00-08
9 Abulbəyli kənd 1N-li körpələr evi-uşaq bağçası Abulbəyli kəndi Musayeva Mətanət Sarı qızı 055-539-71-76
10 Abulbəyli kənd 2N-li körpələr evi-uşaq bağçası Abulbəyli kəndi Orucova Nərgiz Müzəffər qızı 050-776-03-03
11 Əlibəyli kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Əlibəyli kəndi Xanbabayeva Zeytunə Mahmudəli qızı  
12 Yuxarı Öysüzlü kənd 1N-li körpələr evi-uşaq bağçası Yuxarı Öysüzlü kəndi İsmayılova Günel Bəhram qızı 055-670-60-85
13 Yuxarı Öysüzlü kənd 2N-li körpələr evi-uşaq bağçası Yuxarı Öysüzlü kəndi Mehdiyeva Lamiyə Məzahir qızı  
14 Aşağı Öysüzlü kənd 1N-li körpələr evi-uşaq bağçası Aşağı Öysüzlü kəndi Mehdiyeva Solmaz Mehdi qızı 055-883-27-02
15 Aşağı Öysüzlü kənd 2l-li uşaq bağçası Aşağı Öysüzlü kəndi Məmmədova Sevinc Qüdrət qızı 070-510-90-79
16 Ağdam kənd  uşaq bağçası Ağdam kəndi Əsədova Pərvanə Əsəd qızı 055-538-78-82
17 Vahidli kənd  uşaq bağçası Vahidli kəndi Abdullayeva Zoya Xudayət qızı 050-719-28-33
18 Əsrik Cirdaxan kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Əsrik Cırdaxan kəndi Eminova Gülbəniz Vəli qızı 070-565-85-21
19 Hunanlar kənd  uşaq bağçası Hunanlar kəndi Əliyeva Lamiyə Allahverdi qızı 051-930-39-94
20 Dondar Quşçu kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Dondar Quşçu kəndi Paşayeva Könül Vəli qızı 050-499-45-79
21 Cəlilli kənd  uşaq bağçası Cəlilli kəndi Əhmədova Günel İsax qızı 050-379-32-77
22 Düz Cırdaxan kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Düz Cırdaxan kəndi Nəsirova Kəmalə Fərhad qızı 055-516-34-19
23  Cilovdarlı kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Cilovdarlı kəndi Rzayeva Aytən Qurban qızı 055-952-18-99
24 Qədirli kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Qədirli kəndi Qarayeva Leyla Ədalət qızı 051-577-02-99
25  Xatınlı kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Xatınlı kəndi Əmirova Nubar Şahin  qızı 055-681-68-60
26 Qaraxanlı kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Qaraxanlı kəndi Aslanova Vəfa Mahal qızı 070-502-38-37
27 Əlimərdanlı kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Əlimərdanlı kəndi Cabbarova Tunzalə Asif qızı 050-497-83-58  
28 Qovlar qəsəbə 1N-li körpələr evi-uşaq bağçası   Qovlar şəhəri    
29 Qovlar qəsəbə 2N-li körpələr evi-uşaq bağçası Qovlar şəhəri Muxtarova Lala Zaman qızı 055-618-33-83
30  Aşağı Quşçu kənd 1N-li körpələr evi-uşaq bağçası Aşağı Quşçu kəndi Cəfərova Çimnaz Məhəmməd qızı 055-469-55-55
31 Aşağı Quşçu kənd 2N-li körpələr evi-uşaq bağçası Aşağı Quşçu kəndi Vəliyeva Navela Namaz qızı 051-309-09-85
32 Düz Qırıqlı kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Düz Qırıqlı kəndi Musayeva Günel Zirəddin qızı 050-402-91-94
33 Əyyublu kənd ”Nərgiz” körpələr evi-uşaq bağçası Əyyublu kəndi Əsgərova Mətanət Ramiz qızı 051-956-43-38
34 Əyyublu  kənd 1N-li körpələr evi-uşaq bağçası Əyyublu kəndi Qurbanova Kəmalə Vaqif qızı 050-796-70-87
35 Əyyublu kənd 2N-li körpələr evi-uşaq bağçası Əyyublu kəndi Əkbərova Çimnaz İsrafil qızı 051-791-27-28
36 Dönük Qırıqlı kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Dönük Qırıqlı kəndi Bağırova Şəlalə Kamil qızı 055-280-02-44
37 Alakol kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Alakol kəndi İsmayılova Əlvan Qurban qızı 051-793-92-29
38 Köhnəqala kənd  körpələr evi-uşaq bağçası Köhnəqala kəndi Məmmədova Cəmilə Əsgər qızı 050-574-33-12
39 İbrahimhacılı kənd  körpələr evi-uşaq bağçası İbrahimhacılı kəndi Nağıyeva Aynurə Ələkbər qızı 051-319-96-83
40 Yanıqlı kənd  uşaq bağçası Yanıqlı kəndi Sadıqova Nazilə Tapdıq qızı 050-628-52-96